Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Vác - Balassagyarmat személyvonat (32222)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:36 Vác
08:39 08:40 Kisvác 2 km
08:44 08:44 Fenyveshegy 6 km
08:48 08:49 Magyarkút-Verőce 10 km
08:53 08:54 Magyarkút 12 km
08:59 09:00 Szokolya 15 km
09:11 09:12 Berkenye 22 km
09:16 09:17 Nógrád 24 km
09:25 09:26 Diósjenő 29 km
09:35 09:35 Borsosberény 34 km
09:42 09:43 Nagyoroszi 38 km
09:46 09:46 Drégelyvár 40 km
09:53 09:54 Sáferkút 45 km
09:56 09:57 Drégely 46 km
10:00 10:10 Drégelypalánk 48 km
10:16 10:16 Ipolyvece 53 km
10:26 10:27 Dejtár 60 km
10:30 10:30 Ipolyszög 62 km
10:39 Balassagyarmat 70 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.