Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Veszprém - Győr személyvonat (39511)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
19:08 Veszprém
19:25 19:30 Eplény 12 km
19:42 19:44 Zirc 21 km
19:56 19:56 Porva-Csesznek 29 km
20:04 20:04 Vinye 34 km
20:13 20:14 Bakonyszentlászló 38 km
20:18 20:18 Bakonygyirót 41 km
20:23 20:24 Veszprémvarsány 45 km
20:28 20:28 Bakonypéterd 48 km
20:31 20:32 Győrasszonyfa 51 km
20:34 20:35 Tarjánpuszta 52 km
20:42 20:43 Pannonhalma 58 km
20:45 20:45 Écs 60 km
20:49 20:49 Nyúl 63 km
21:01 21:02 Győrszabadhegy 73 km
21:06 21:07 Győr-Gyárváros 77 km
21:11 Győr 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.