Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Veszprém - Győr személyvonat (39513)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
16:44 Veszprém
17:01 17:02 Eplény 12 km
17:14 17:20 Zirc 21 km
17:32 17:32 Porva-Csesznek 29 km
17:40 17:40 Vinye 34 km
17:49 17:57 Bakonyszentlászló 38 km
18:01 18:01 Bakonygyirót 41 km
18:06 18:07 Veszprémvarsány 45 km
18:14 18:15 Győrasszonyfa 51 km
18:17 18:18 Tarjánpuszta 52 km
18:22 18:22 Ravazd 56 km
18:25 18:26 Pannonhalma 58 km
18:32 18:32 Nyúl 63 km
18:44 18:47 Győrszabadhegy 73 km
18:51 18:52 Győr-Gyárváros 77 km
18:56 Győr 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.