Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Veszprém - Győr személyvonat (39525)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
14:44 Veszprém
15:01 15:02 Eplény 12 km
15:14 15:20 Zirc 21 km
15:32 15:32 Porva-Csesznek 29 km
15:40 15:40 Vinye 34 km
15:49 16:03 Bakonyszentlászló 38 km
16:07 16:07 Bakonygyirót 41 km
16:12 16:13 Veszprémvarsány 45 km
16:20 16:21 Győrasszonyfa 51 km
16:23 16:29 Tarjánpuszta 52 km
16:33 16:33 Ravazd 56 km
16:36 16:37 Pannonhalma 58 km
16:43 16:43 Nyúl 63 km
16:55 17:00 Győrszabadhegy 73 km
17:04 17:05 Győr-Gyárváros 77 km
17:09 Győr 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.