Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Veszprém - Győr személyvonat (39515)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:13 Veszprém
11:30 11:31 Eplény 12 km
11:43 11:44 Zirc 21 km
11:56 11:56 Porva-Csesznek 29 km
12:04 12:04 Vinye 34 km
12:13 12:14 Bakonyszentlászló 38 km
12:18 12:18 Bakonygyirót 41 km
12:23 12:26 Veszprémvarsány 45 km
12:30 12:30 Bakonypéterd 48 km
12:33 12:34 Győrasszonyfa 51 km
12:36 12:37 Tarjánpuszta 52 km
12:44 12:45 Pannonhalma 58 km
12:47 12:47 Écs 60 km
12:51 12:51 Nyúl 63 km
13:03 13:04 Győrszabadhegy 73 km
13:08 13:09 Győr-Gyárváros 77 km
13:13 Győr 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.