Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Veszprém - Győr személyvonat (39517)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
08:06 Veszprém
08:23 08:24 Eplény 12 km
08:36 08:37 Zirc 21 km
08:49 08:49 Porva-Csesznek 29 km
08:57 08:57 Vinye 34 km
09:06 09:07 Bakonyszentlászló 38 km
09:11 09:11 Bakonygyirót 41 km
09:16 09:17 Veszprémvarsány 45 km
09:24 09:25 Győrasszonyfa 51 km
09:27 09:28 Tarjánpuszta 52 km
09:35 09:36 Pannonhalma 58 km
09:42 09:42 Nyúl 63 km
09:54 09:55 Győrszabadhegy 73 km
09:59 10:00 Győr-Gyárváros 77 km
10:04 Győr 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.