Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Veszprém - Győr személyvonat (39519)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:58 Veszprém
05:15 05:15 Eplény 12 km
05:27 05:28 Zirc 21 km
05:40 05:40 Porva-Csesznek 29 km
05:48 05:48 Vinye 34 km
05:57 06:10 Bakonyszentlászló 38 km
06:14 06:14 Bakonygyirót 41 km
06:19 06:20 Veszprémvarsány 45 km
06:24 06:24 Bakonypéterd 48 km
06:27 06:28 Győrasszonyfa 51 km
06:30 06:31 Tarjánpuszta 52 km
06:38 06:39 Pannonhalma 58 km
06:41 06:41 Écs 60 km
06:45 06:45 Nyúl 63 km
06:57 07:00 Győrszabadhegy 73 km
07:04 07:05 Győr-Gyárváros 77 km
07:09 Győr 79 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.