Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Zagreb Glavni Kol. - Budapest-Déli nemzetközi gyorsvonat (205)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
11:19 11:30 Koprivnica
11:49 12:14 Gyékényes 101 km
12:29 12:30 Murakeresztúr 116 km
12:40 12:49 Nagykanizsa 130 km
13:06 13:07 Zalaszentjakab 145 km
13:12 13:13 Zalakomár 151 km
13:31 13:43 Balatonszentgyörgy 171 km
13:50 13:51 Balatonmáriafürdő 178 km
13:59 14:00 Balatonfenyves 187 km
14:08 14:10 Fonyód 194 km
14:18 14:19 Balatonboglár 202 km
14:23 14:24 Balatonlelle 205 km
14:31 14:32 Balatonszemes 212 km
14:36 14:37 Balatonszárszó 217 km
14:42 14:43 Balatonföldvár 221 km
14:49 14:50 Zamárdi 227 km
14:58 15:00 Siófok 236 km
15:17 15:18 Lepsény 256 km
15:38 15:40 Székesfehérvár 284 km
16:37 16:38 Kelenföld 347 km
16:45 Budapest-Déli 351 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.