Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Záhony - Keszthely sebesvonat (16809)

Közlekedik: 2012.VI.16-tól VIII.26-ig naponta

Érkezés Indulás Megálló km
04:19 Záhony
04:23 04:24 Tiszabezdéd 5 km
04:27 04:28 Tuzsér 8 km
04:31 04:32 Komoró 12 km
04:36 04:37 Fényeslitke 16 km
04:40 04:41 Kisvárda-Hármasút 21 km
04:43 04:44 Kisvárda 23 km
04:47 04:48 Ajak 27 km
04:52 04:53 Pátroha 32 km
04:56 04:57 Gégény 36 km
04:59 05:00 Demecser 39 km
05:03 05:04 Kék 43 km
05:06 05:07 Nyírbogdány 45 km
05:11 05:12 Kemecse 50 km
05:17 05:18 Sóstóhegy 57 km
05:20 05:21 Sóstó 59 km
05:28 05:39 Nyíregyháza 66 km
05:49 05:50 Újfehértó 81 km
05:57 05:58 Téglás 93 km
06:01 06:02 Hajdúhadház 96 km
06:06 06:07 Bocskaikert 101 km
06:16 06:17 Debrecen-Csapókert 112 km
06:21 06:24 Debrecen 115 km
06:33 06:34 Ebes 127 km
06:39 06:40 Hajdúszoboszló 135 km
06:49 06:50 Kaba 148 km
06:58 06:59 Püspökladány 159 km
07:10 07:11 Karcag 174 km
07:22 07:23 Kisújszállás 190 km
07:34 07:35 Fegyvernek-Örményes 205 km
07:43 07:44 Törökszentmiklós 217 km
08:00 08:10 Szolnok 236 km
08:19 08:20 Abony 247 km
08:31 08:33 Cegléd 263 km
09:04 09:05 Ferihegy 318 km
09:10 09:19 Kőbánya-Kispest 325 km
09:27 09:28 Ferencváros 332 km
09:34 09:35 Kelenföld 338 km
09:52 09:53 Érd felső 354 km
10:15 10:17 Gárdony 384 km
10:32 10:35 Székesfehérvár 401 km
11:08 11:11 Balatonaliga 436 km
11:13 11:14 Balatonvilágos 439 km
11:19 11:20 Szabadisóstó 443 km
11:26 11:28 Siófok 449 km
11:31 11:32 Balatonszéplak felső 452 km
11:36 11:39 Zamárdi felső 456 km
11:41 11:42 Zamárdi 458 km
11:46 11:47 Szántód-Kőröshegy 462 km
11:49 11:50 Balatonföldvár 464 km
11:54 11:55 Balatonszárszó 468 km
12:00 12:01 Balatonszemes 473 km
12:08 12:09 Balatonlelle 480 km
12:14 12:19 Balatonboglár 483 km
12:25 12:26 Fonyódliget 488 km
12:30 12:34 Fonyód 491 km
12:38 12:39 Alsóbélatelep 495 km
12:42 12:43 Balatonfenyves 498 km
12:51 12:52 Balatonmáriafürdő 507 km
12:57 12:58 Balatonberény 511 km
13:01 13:06 Balatonszentgyörgy 514 km
13:17 Keszthely 524 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.