Útvonalterv Menetrendek Állomások Vasúti térkép

Zalaegerszeg - Budapest-Déli belföldi gyorsvonat (959)

Közlekedik: naponta

Érkezés Indulás Megálló km
05:31 Zalaegerszeg
05:39 05:40 Zalaszentiván 9 km
05:50 05:51 Zalabér-Batyk 25 km
06:01 06:02 Ukk 40 km
06:08 06:09 Jánosháza 50 km
06:26 06:27 Devecser 79 km
06:37 06:38 Ajka 91 km
07:08 07:10 Veszprém 127 km
07:30 07:31 Várpalota 149 km
07:49 07:51 Székesfehérvár 172 km
08:45 08:48 Kelenföld 235 km
08:55 Budapest-Déli 239 km



Az oldalon feltüntetett adatok tájékoztató jellegűek, hivatalos információért keresse fel az illetékes vasúti társaságok honlapját.